שאלון התאמה לטיפול בגלי הלם – מרפאת מומחים משולבת

שאלון: בדוק האם את\ה מתאים לטיפול בגלי הלם?
בכדי לבחון את התאמתך המירבית לטיפול בגלי הלם במרפאתנו אנא הקדש\י מס' דקות למילוי השאלון הבא. המידע שתיתן\י יעזור לצוות המומחים שלנו לאבחן טוב יותר את מצבך והתאמתך לטיפול זה.
תוכל\י לקבל תשובה עד-48 שעות לגבי התאמתך.
במקרים שיש שאלות נוספות או לקבלת מענה מיידי ניתן לטלפן ישירות ל- 054-4520892

שם מלא

כתובת

טלפון

כתובת דוא"ל


האם פנית למטפל/רופא בנוגע לבעיה ממנה אתה סובל?
 כן לא

אם כן, מה היתה האבחנה לגבי מצבך?

כמה זמן הינך סובל מכאבים בעקבות הפתולוגיה שאובחנה?
 פחות מחצי שנה יותר מחצי שנה

בסולם של 1-10 (10- הכי גרוע) איך היית מדרג את עוצמת הכאב בשיאה?
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

אילו טיפולים ניסית בעצמך/טיפולים רפואיים בכדי לפתור את הבעיה?

הערות נוספות

תודה לך, מרפאת מומחים משולבת

אנא הזן את קוד האבטחה המופיע במלבן שלפניך :
captcha

מטופלים מעידים:

לאחר שקיבלתי אבחון על כך שאני סובל מדורבן קיבלתי המלצה מחבר קרוב על הטיפול בגלי הלם אצל שירי. צלצלתי לייעוץ והחלטתי להגיע לטיפול.
לאחר 5 טיפולים בגלי הלם, ייעוץ והכוונה לגבי מדרסים עבר הכאב לחלוטין! קליניקת physio- pro החדשה היתה ברמה גבוהה ואני מרוצה מאוד מהטיפול. שירי! תודה על הטיפול המסור!

ישראל שטראוס. תל אביב

התחלתי לעסוק בריצה באופן חובבני והתאהבתי בספורט זה. לאחר זמן מה, התחלתי לחוש כאבים בכף הרגל ולאחר בדיקה הבנתי שמדובר בדורבן העקב. הגעתי לקליניקת physio- pro לטיפול בגלי הלם אצל שירי.
לאחר 5 טיפולים בלבד והדרכה אישית משירי על החזרה לפעילות- חזרתי לרוץ! אני כל כך מודה לך שבזכותך חזרתי לפעילות מלאה ואני נהנה שוב מריצה! תודה על הכל!

רוני .מ.
קבוצת ריצה ת"א

שלום שירי,

כשסיימתי בהצלחה את הטיפול בגלי הלם הבטחתי לשירי שאכתוב לה באתר ואכן כך אני עושה.
שירי, את מדהימה ורציתי להודות לך מאוד על הטיפול המסור והמקצועי. כבר שכחתי מהכאבים ומהדורבן וחזרתי לרוץ כרגיל.

שוב תודה
ותמשיכי לעזור לאנשים

.עדנה ש

שלום שירי!

אני שמח שהגעתי אלייך לאחר שחיפשתי פתרונות לכאבים במשך חצי שנה. אובחן אצלי דלקת גידים במרפק ולא ידעתי מה לעשות, קבעתי תור לפיזיותרפיה בקופת החולים שלי כי הרופא שלח אותי ונתנו לי תור רק לעוד חודשיים. בנתיים המצב התדרדר ולא הייתי מסוגל אפילו להרים את הילד שלי. הגעתי לשירי ומהרגע הראשון הייתה לי הרגשה שהיא תוכל לעזור לי ואכן כך היה. שירי טיפלה בי במסירות ובמקצועיות רבה למשך 7 טיפולים והצליחה לפתור לי את הבעיה. חזרתי לתפקד כרגיל והכאבים חלפו כמעט לגמרי. ברצוני להודות לה
ולצוות המרפאה אשר בזכותם חזרתי לפעילות ספורטיבית
בנתיים הגיע הזמן של התור לפיזיותרפיה ושמחתי על כך שהייתי צריך לבטל

תודה ושוב תודה!

אורן

היי שירי,

רציתי להגיד לך שמהרגע הראשון שהגעתי לקליניקה הרגשתי שדואגים לי ושהגעתי למקום הנכון. תודה לך שירי שהיית מדהימה במקצועיות ובאכפתיות, עזרת לי מאוד
תודה רבה

מורן
מדריכת פילאטיס. ראשון לציון

לפני שנה בזמן שהתאמנתי לטריאתלון התחלתי להרגיש כאבים חזקים באזור גיד אכילס. ניסיתי טיפולים רבים עם הצלחה חלקית אם בכלל, הגעתי לשירי דרך חבר שהמליץ לי לנסות את הטיפול בגלי הלם. יש לציין כי שירי מקצועית מאוד בטיפולה ולמרות שהייתי סקפטי, הצליח הטיפול להעלים לי את הכאבים ואת ההגבלה. חזרתי לרוץ ומאז אני מעריך כל מירוץ אשר אני מסיים ללא כאבים. תודה שירי-מקווה שתעזרי עוד להרבה אנשים

אלי.ג. רמת גן

רציתי להגיד תודה רבה על הטיפול המסור והמקצועי, אני לא מאמינה שתוך 5 טיפולים הכאבים עברו, היו לי כאבים מאוד חזקים בכתף לא הצלחתי לישון וסוף סוף אני יכולה לתפקד. בזכות הטיפולים חזרתי לשגרה אחרי 4 חודשים של ייסורים

אין כמוך
תודה

ילנה כ.
נמל חיפה

שלום,
לשמחתי הרבה מצאתי את שירי והטיפול בגלי הלם לאחר שהומלץ לי לעבור ניתוח בעקבות הסתיידות בשתי הכתפים. בנתיים הטיפולים ההיו טובים מאוד ואיפשרו לי לדחות את הניתוח.
תודה

ישראל כ.
מהנדס בניין

שירי, תודה רבה כבר לא כואב לי הדורבן שגרם לי לסבל רב במשך יותר משנה
תודה

חגית הילל
רמת השרון

לאחר שגילו לי דלקת גידים בכתף, קיבלתי המלצה על טיפול בגלי הלם אצל שירי והיה מוצלח במיוחד. בנתיים הכאבים חלפו ואני מקווה לא לשמוע מהם יותר

אבי כהן (מהנדס תוכנה) פתח תקווה

לשירי שלום

ברצוני לציין לשבח את התנהלותך המקצועית והשירות שקיבלתי במרפאת המומחיפ. סבלתי מכאבים ביד המון זמן על רקע תסמונת התעלה הקרפלית והטיפולים בגלי הלם הצליחו להפחית משמעותית את הכאבים ולאפשר לי לחזור לעבודה

תודה רבה

נ.
חברת החשמל

סבלתי במשך חצי שנה מכאבים נוראיים בעקב בעקבות דורבן ודלקת ברצועה. רק בזכות הטיפול והיחס המסור של גב' שירי הצלחתי לחזור ולתפקד כרגיל. יש לציין כי הגעתי במיוחד לחיפה ממקום מגורי בראשון)הכאבים נעלמו אחרי 7 טיפולים בלבד... בהתחלה לא האמתי שאפשר בכלל לעשות משהו. ברצוני להודות לשירי ולצוות המרפאה. ולציין את יחסה המעולה ומקצועיותה הרבה. אני מאחל לך שתצליחי לעזור למטופלים רבים.

דוד ג. ראשון לציון

גילו לי הסתיידות בשתי הכתפיים ע"י אורטופד. קיבלתי המלצה משכנה על הטיפול בגלי הלם מאחר והיא סבלה מאותה בעיה. פניתי לשירי לטיפולים ולאחר 4 מפגשים הרגשתי מצויין. הכאבים החלו לחלוף בהדרגה החל מהטיפול הראשון ובסוף הטיפולים כבר יכלתי לעשות הכל כמו פעם. אני ממליצה מאוד על הטיפול בגלי הלם, תוך חודש הבעיה נפתרה וחזרתי לשגרה"

שירי, תודה רבה! טיפולך המסור החזיר אותי לתפקד!

רוני רוטמן. גבעתיים

מזה כשנה יש לי כאבים ותחושת שריפה בכף רגל ימין בזמן הליכה. פניתי לאורטופד שהמליץ לי על ניתוח אך כשסירבתי לפתרון של ניתוח, האורטופד המליץ לי לנסות טיפול בגלי הלם. פניתי לשירי והתחלתי בסדרת טיפולים. לאחר 5 טיפולים בגלי הלם והסברים שקיבלתי איך להתנהג בכדי למנוע את הבעיה כמו המלצה למדרסים, תחושת השריפה עברה לחלוטין ואיתה גם הכאבים. מנעתי ניתוח ואני מאוד מרוצה מהתוצאות של הטיפול שקיבלתי

יונתן אבן חדרה

לפני כחודשיים קמתי בבוקר ולא הייתי מסוגלת לדרוך על הרגל, הרגשתי כאב חד בכל פעם שניסיתי לעשות צעד. במשך היום הכאב קצת דעך אך בערב הוא חזר שוב. כעבור שבוע פניתי לרופא והוא אמר שיש לי דורבן ורשם לי תרופות. אינני חסידה גדולה של תרופות ולכן חיפשתי מידע נוסף באינטרנט. מצאתי באתר של שירי תרגילים לדורבן והתחלתי לנסות אותם, התחלתי להרגיש קצת הקלה אך זה לא היה מספיק לכן פניתי לקבל אצלה טיפול בגלי הלם. עשיתי 5 טיפולים והמשכתי עם התרגילים, בהתחלה הכאבים החמירו אך החל מהטיפול השלישי חלה הקלה משמעותית בכאבים ולאחר הטיפול החמישי כבר לא הרגשתי כאב בכלל.
אני מרוצה מאוד מהטיפול ומשירי כמטפלת מקצועית ועם יחס אישי נעים מאוד
תודה על הכל!

גילה אליהו. נתניה

יש לי כאבים והגבלה בכף היד כבר 5 שנים. ניסיתי טיפולי פיזיותרפיה ודיקור עם הקלה זמנית אך ללא פתרון מלא של הבעיה. קיבלתי המלצה מרופאת המשפחה שלי ללכת ולנסות טיפול בגלי הלם משום שפחדתי לעשות ניתוח. פניתי לשירי לטיפולים ולאחר 4 מפגשים שכללו טיפול בגלי הלם, תרגול ליד והדרכה לשינויים שעלי לבצע בסביבת העבודה שלי על מנת למנוע את הבעיה בעתיד אינני חשה עוד בכאבים או בתחושות הנימול וההרדמות של כף היד. קיבלתי טיפול אדיב ומקצועי ולמדתי המון על מניעה ובריאות בהקשר לבעיות שלי.
אני מאוד ממליצה על הטיפול- הוא עזר לי מאוד!

רוב תודות והמשיכי כך

שלומית גל- אור. זכרון יעקב

כבר 3 חודשים חא יכולתי להזיז את האצבעות והייתה לי "נעילה" שלהן. בהתחלה ביד ימין ולאחר כחודש גם ביד שמאל. ראיתי פרסום בעיתון על הטיפול בגלי הלם ומצאתי את האתר של שירי באינטרנט. כבר בשיחתנו בטלפון התרשמתי שמדובר בבעלת מקצוע רצינית והחלטתי לבצע את הטיפול. לאחר 6 טיפולים בגלי הלם אני חש הקלה משמעותית בכאבים ואין יותר נעילות כואבות של האצבעות. אני מרוצה מאוד מהטיפול המקצועי שקיבלתי וממליץ על הטיפול לכל מי שסובל מהבעיה- אין צורך לסבול ולהיות מוגבל, הטיפול בגלי הלם פשוט עובד

דוד בן ארי. חיפה

לאחר טיול בן שבוע בחו"ל התחלתי להרגיש כאב הולך ומתגבר בהליכה באזור גיד אכילס ואחורי העקב. לא ייחסתי לכך חשיבות והמשכתי ללכת עם הכאב ועם תחבושת אלסטית. לאחר כחודש וחצי הבנתי שיש לי בעיה שלא עוברת ופניתי לאורטופד שאיבחן דלקת בגיד אכילס והמליץ לי ללכת לטיפול בגלי הלם. עמיתה לעבודה סיפרה לי שגם היא עברה טיפולים בגלי הלם והייתה מאוד מרוצה ונתנה לי כרטיס ביקור של שירי. כבר לאחר הטיפול הראשון חשתי הקלה שהמשיכה מטיפול לטיפול ולאחר 5 טיפולים ותרגילים שביצעתי באופן קבוע הכאב עבר לחלוטין!
קיבלתי טיפול נהדר שעזר לי מאוד ואמליץ בחום על הטיפול לאחרים בדיוק כפי שהמליצו לי.
תמשיכי לעזור לאחרים כפי שעזרת לי
עלי והצליחי

סיוון גלעד (יועצת אסטרטגית) רעננה

היו לי כאבים בכתף יותר מחצי שנה, זה היה בלתי נסבל ולא יכלתי לתפקד בכלל. עברתי טיפולים כירופרקטיים שהקלו בהתחלה על הכאב אך מהר מאוד הכאב חזר. קיבלתי המלצה על שירי מחברה ופניתי לייעוץ לגבי הטיפול בגלי הלם. קיבלתי הסבר מפורט ומלא על הטיפול והחלטתי לנסות.
עברתי 4 טיפולים בגלי הלם והדרכה לתרגילים לשיקום היד ועכשיו השיפור הוא עצום כ 90% מהכאב עבר ואני עושה דברים שלא יכלתי לעשות בעבר ללא כאב בכלל! שירי הייתה מקסימה, עדינה ואדיבה לאורך כל הטיפולים.
מטפלת עם רגישות ויחס נפלאים!

מיכל לוי. קרית אתא
מרצה

שמעתי על הטיפול בגלי הלם מהפיזיותרפיסט שלי, הוא המליץ לי על הטיפול מאחר ולא התקדמנו בטיפולי הפיזיותרפיה וזו היתה האופציה הטובה ביותר עבור מצבי. מצאתי את האתר של שירי באינטרנט ופניתי לקבל אצלה טיפול. קיבלתי טיפולים לדורבן ולמרפק ובנוסף הדרכה לתרגילים ולמניעה עתידית של הבעיות. כיום לאחר 6 טיפולים אינני חשה עוד כאבים ואפילו חזרתי לטיולים השבועיים שלי בטבע.
לאורך כל הטיפול קיבלתי הסברים מפורטים על מצבי והתקדמותי בצורה מקצועית ונעימה מאוד. אשמח להמליץ על הטיפול לאנשים אחרים הסובלים מאותה הבעיה.
שירי, תודה רבה על טיפולך המסור!

גיל קינן. הרצליה

הגעתי לטיפול אצל שירי לאחר ששמעתי עליה מחבר בעבודה. יש לי כאבים בכתף מזה חצי שנה והוסבר לי ע"י אורטופד שאני סובל מ"כתף קפואה" והטיפולים בגלי הלם מומלצים במקרים אלו ובמיוחד במקרה שלי שניתוח הוא לא אופציה. עברתי מס' טיפולים פיזיותרפיים בעבר אשר לא הקלו את מצבי. לאחר 5 טיפולים והדרכה לתרגילים ספציפיים ע"י שירי, הכאב נעלם וחזרתי לפעילות מלאה כבעבר. קיבלתי הסבר מפורט על תהליך הטיפול, שירי הייתה מקצועית מאוד ואדיבה. לאור השיפור הרציני שחל במצבי אמליץ על הטיפול במקרים כמו שלי לאחרים. אני שבע רצון ומלא תודה לשירי - המון תודה!

חיים הראל. חיפה